3 lemons,4 ice cubes,4 sugar and 6 cups at greenvilla slowly .increase cost at $0.10 every 2 days buy upgrades when affordable and stock up what u need and [whan all up grades bought and prices set at$5] make $2325 a day -expenses.repost this to keep it alive